PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1087}

Człowiek słoń

The Elephant Man
7,9 51 086
ocen
7,9 10 1 51086
7,8 24
oceny krytyków
Człowiek słoń
powrót do forum filmu Człowiek słoń

Arcydzieło!!!

ocenił(a) film na 10

Żaden film nie wzruszył mnie tak i to 5 razy . Cały film to smutna ,przejmująca i ciekawie pokazana historia człowieka skrzywdzonego przez życie. Niesamowite . Kiedyś umieli robić genialne filmy.

ocenił(a) film na 10
Fireghost

Ten film jest smutny, wzruszający. To ci ludzie, byli potworami, którzy naśmiewali się z nieszczęśliwego, bardzo chorego człowieka. Popłakałam się.

ocenił(a) film na 10
Salo Concorde

Straszny i zarazem piękny film, pod koniec lekko mnie zasmucił i trzymał jeszcze trochę w dziwnej niepewności/strachu/smutku. POLECAM MISTRZOSTWO!!!

użytkownik usunięty
Fireghost

po prostu mnie zmiażdżył.. 10/10

ocenił(a) film na 10
Fireghost

masz rację w 100%

ocenił(a) film na 10
Fireghost

Teraz tez robia dobre filmy, niektore czasem mozna nazwac parwie genialnymi, tak samo jak niektore postacie. Niestety tematyka zrobila sie plytka, specjalnie przygotowana dla zadnego efektow specjalnych widza masowego, ktory kino uwaza za rozrywke i nic z filmu nie wynosi.

ocenił(a) film na 9
Fireghost

piekny film, tyle razy jeszcze żaden film mnie nie wzruszył.

ocenił(a) film na 9
gruzdix

Wiem, powtarzam się, ale na prawde wzruszający, wycisnął ze mnie prawdziwie ludzkie emocje, łzy, współczucie, chęć poocy... Niesamowity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones