PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1087}

Człowiek słoń

The Elephant Man
7,9 51 086
ocen
7,9 10 1 51086
7,8 24
oceny krytyków
Człowiek słoń
powrót do forum filmu Człowiek słoń

Lynch

użytkownik usunięty

Moim zdaniem to jest najlepszy film Davida Lyncha. Dzieło to jest przede wszystkim o nie poszanowaniu godności drugiego człowieka i pokazaniu, że ludzie akceptują tylko ludzi normalnych. Świetna analiza psychiki dzisiejszego społeczeństwa. Polecam ten film.

użytkownik usunięty

jak go oglądam myślę o tobie

ocenił(a) film na 9

heheheh mistrz !

ocenił(a) film na 8

:)

Il_cattivo

że ludzie potrafią być tak okrutni... ech

użytkownik usunięty

nie kłam Blue Velvet wyżej oceniłeś

kompletnie i w zupełności idealny film na każdy czas na każdą chwilę

Nie do konca wyciagnelam takie wnioski. W filmie tym pokazane sa conajmniej dwie rozne grupy ludzi, rozne podejscia i traktowanie glownego bohatera. No i zostalo postawione tez sluszne pytanie...: jesli akceptujesz w pelni ta osobe, robisz to z czystych pobudek, czy z zalu i checi przeciwstawienia sie jakims normom ?

Nie do konca wyciagnelam takie wnioski. W filmie tym pokazane sa conajmniej dwie rozne grupy ludzi, rozne podejscia i traktowanie glownego bohatera. No i zostalo postawione tez sluszne pytanie...: jesli akceptujesz taka osobe, robisz to z czystych pobudek, czy z poczucia zalu i checi przeciwstawienia sie jakims normom ? Jedni w prostacki sposob robili z niego posmiewisko inni w bardziej wysublimowany traktowali go jak maskotke. To drugie traktowanie mialo tylko ladniejsza forme, powierzchownie ... eh...a wszystko wszystko to i tak tylko ludzkie odruchy. Smutna prawda...

ocenił(a) film na 8

a ja dodam na koniec - Samuel Barber - Adagio for String i mega wyciskacz łez :P
musiałem się powstrzymywać bo bym się sam pobeczał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones