PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1087}

Człowiek słoń

The Elephant Man
7,9 51 086
ocen
7,9 10 1 51086
7,8 24
oceny krytyków
Człowiek słoń
powrót do forum filmu Człowiek słoń

obejzałem raz w zyciu ..ale nie moge patrzec na tak zdeformowana osobe ..dla mnie to jest
jak horror ..

nawet miałem koszmar a wiem ,ze to tylko film mimo to na faktach ...

owszem ogladajac na poczatku sie zlekłem ..potem juz widziałem w nim człowieka ..mimo
to nie wiem czy bym tak w realu chciał poznac taka osobe ..

ocenił(a) film na 8
chabek88

miałam "okazje" obejrzec ten film mając około 6 lat, co nie było najlepszym pomysłem bo ostro zrył moją psychike, ale z zupełnie innymi skutkami niz u Ciebie, bo przez Lyncha do dzis nałogowo interesuje się takimi sprawami.

braknicku87

muszę powiedzieć, że mój przypadek jest prawie taki sam. Jak byłem mały (5-7 lat) oglądnąłem tylko kawałek tego filmu, scenę, w której wyszydzany Merrick stoi z workiem na głowie, a potem próbuje im uciec. Dopiero po wielu latach oglądnąłem ten film w całości, ale ta jedna scena utkwiła mi niezwykle mocno.

ocenił(a) film na 8
Pacos

ja w ukryciu przed rodzicami obejrzałam cały i przez to mam zachwiana psychikę i nałogowo interesuje się tego typu chorobami i anomaliami

ocenił(a) film na 1
chabek88

miałem koszmary, czuje niepokoj, ogladałem w wieku 11 lat

ocenił(a) film na 8
tolek07007

taadaaa :D

użytkownik usunięty
chabek88

Wyobraź sobie, że to ty nie miałeś tyle szczęścia w wielkiej wspaniałej loterii genetycznej i całe obrzydzenie mija. To przynajmniej działa na mnie. Coś w stylu tego kiedy zdzierasz sobie skórę z kolana albo łamiesz rękę, i masz wrażenie, że to boli o wiele mniej niż na to wygląda.

ocenił(a) film na 8

racja : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones