Jason James Richter

7,1
425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason James Richter

Kiedy byłem dzieckiem poszedłem na film "Uwolnić orkę".Z kina wyszedłem zachwycony.Historia przyajaźni chlopca troszkę starszego ode mnie i symaptycznej orki poruszyła mnie.Jason zagrał naprawdę wspaniale biorąc pod uwagę jego wiek.Na drugą częśc również udałem się do kina i także mi się podobała.Natomiast trzecia powstała moim zdaniem niepotrzebnie.Jason to utalentowany młody aktor,który jednak chyba został zaszufladkowany jako Jesse.Mimo że pojawił się chociażby w "Niekończącej się opowieści 3",to nie udało mu się zrobić większej kariery.A szkoda.

Martin_Eden

O, fajnie.. Wypowiadam się trochę ponad dwa lata po tym poście.. ;P Ja uwielbiam film "Uwolnić orkę", tzn. szczególnie pierwszą i druga część, bo trzecia jest już jak dla mnie troche gorsza.. Zawsze będe miała sentyment do filmu i do Jasona ;) Również uważam, że szkoda, że znany jest w sumie tylko z Orki.. Ehh.. No cóż..

Daria_

Daria ! mimo ,
że od premiery tego filmu trochę lat już minęło i mnie takze lat przybyło, to nadal bardzo lubię ten obraz.Jeden z najlepszych filmów familijnych, jaki kiedykolwiek powstał.Druga część też była niezła, ale trzecią mogli sobie darować albo napisać lepszy scenariusz.Szkoda Jasona, że nie zagościł w kinie na dłużej, ale i tak fajnie, że miał szansę zagrać choćby w kilku filmach.Pozdrawiam :)

Daria_

Całkowicie się z wami zgadzam !
to naprawdę jeden z najlepszych filmów familijnych i najlepszy moejgo dzieciństwa...
tyle lat minęło od czasu kiedy go pierwszy raz obejrzałem a do dziś pozostaje sentyment, aktora tez żal ze nie zagrał w innych filmach...
bardzo !
zgadzam się także ze trojkę powinni sobie odpuścić,
pozdrawiam i myślę ze o tym filmie zawsze warto porozmawiać nawet kiedy już się wyrosło z takich filmów, to niezwykły film.

kalor_tbg

Film jest super. Wiecie może dlaczego Jason już nie gra w filmach?

pirania_8

Ponieważ był nominowany do nagrody "Przełomowa rola" i się przełamał. LOL!

Martin_Eden

Niesamowity film, dzisiaj sobie obejrzałam po latach. Pierwsze dwie części wygrałam w konkursie ramy i to były kasety vhs, mam je do dzisiaj:) ogromny, największy sentyment, najbardziej zapamiętany film mojego dzieciństwa, oglądałam go dziesiątki razy (mówię to wszystko o 1 i 2 części) nigdy nie zapomnę tej serii, nawet jak będę starą babcią, będę o nim pamiętać i sobie go przypominać. Muzyka mnie niesamowicie wzrusza, zawsze wylewam łzy, z tęsknoty do tamtych czasów, tęsknię bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones